کد خبر : 866
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴

دومین مدرسه کلام زمستانی زاهدان – بهمن ۱۳۹۷

دومین مدرسه کلام زمستانی زاهدان – بهمن ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی انجمن کلام اسلامی حوزه، دومین مدرسه زمستانی کلام زاهدان به همت انجمن کلام اسلامی حوزه و با همکاری با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان سیستان و بلوچستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار گردید .   دومین مدرسه زمستانی کلام زاهدان با عنوان ”

به گزارش روابط عمومی انجمن کلام اسلامی حوزه، دومین مدرسه زمستانی کلام زاهدان به همت انجمن کلام اسلامی حوزه و با همکاری با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان سیستان و بلوچستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار گردید .

 

دومین مدرسه زمستانی کلام زاهدان با عنوان ” خشونت از منظر گروههای سلفی و تکفیری ” سخنرانان به نقد و بررسی ریشه های کلامی، فقهی و سیاسی خشونت  پرداختند.

در این دوره علمی آموزشی که دبیری علمی آن را دکتر سید رضا قائمی بر عهده داشت، اساتید معظم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی علیزاده موسوی، حجت الاسلام و المسلمین استاد حسین رجبی و دکتر مختار شیخ به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند .

این دوره آموزشی در ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه جاری در زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی، زیر زمین مسجد النبی ص، تالار علامه مجلسی برگزار گردید و مورد توجه اساتید و فرهیختگان قرار گرقت .

 برای دریافت صوت  ایـنـجــــــا   را کیلیک نمایید .